کلیه اصول و رویه‏‌های کافه بستنی دوپینگی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از کافه بستنی دوپینگی به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت و یا استفاده از اپلیکیشن موبایل از کالاهای و خدمات فروشگاه اطلاع پیدا کرده و به منظور خرید از کافه بستنی دوپینگی و استفاده از امکانات آن حتما باید دارای حساب کاربری باشید.
پس از ثبت نام در فروشگاه حساب کاربری شما فعال شده و می توانید از تجربه یک خرید لذت بخش و آسان بهره مند شوید.
ورود به حساب کاربری منوط به انجام عملیات فعال سازی است. با دریافت و اعمال کد فعال سازی که به وسیله پیامک یا ایمیل رسمی کافه بستنی دوپینگی برای شما فرستاده می شود، حساب کاربری خود را فعال کنید.
ثبت سفارش درکافه بستنی دوپینگی از ساعت ۸ صبح الی ۱ بامداد امکان پذیر می باشد..
کالای سفارش داده شده حداکثر ظرف مدت ۱ ساعت از زمان تائید نهایی سفارش به دست مشتری خواهد رسید.
هیچ محدودیتی برای مقدار و حجم سفارش از کافه بستنی دوپینگی وجود ندارد و هزینه ای بابت حمل از مشتری دریافت نمی شود. فقط در سفارش های کمتر از ۳۰ هزار تومان مبلغ ۵۰۰۰ تومان به عنوان هزینه حمل اخذ می گردد.
مشتری در کافه بستنی دوپینگی می تواند از موجود بودن همیشگی کالاها اطمینان داشته باشد. در موارد بسیار نادر اتمام یک کالا در اسرع وقت پشتیبانی با مشتری تماس گرفته و از مشتری تعیین تکلیف می کند. مشتری می تواند کالای جایگزین انتخاب کرده، یا آن کالا را حذف کند و حتی در صورت تمایل کل سفارش لغو شود. مبلغ پرداخت شده در همان روز کاری به حساب مشتری بازگشت داده می شود.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عدم تحویل مناسب و به هنگام سفارش متوجه مشتری خواهد بود.
در صورت عدم حضور مشتری در مکان تحویل سفارش در زمان انتخاب شده، این مورد را به سرعت به بخش پشتیبانی کافه بستنی دوپینگی اطلاع دهید. با اعلام کد سفارش، کافه بستنی دوپینگی سعی می کند سفارش را در زمان انتخابی دیگری برای شما ارسال کند. به هر حال در صورت عدم حضور مشتری، حق انتخاب بازه زمانی دیگر و دریافت هزینه حمل، برای کافه بستنی دوپینگی محفوظ است.
در صورت وجود هر گونه مشکل در مراحل ثبت سفارش و یا نیاز به راهنمایی می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
ثبت سفارش در کافه بستنی دوپینگی فقط از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل بوده و نحوه دیگری مورد پذیرش نمی باشد.
مشتریان می توانند ثبت سفارش را برای خود و دیگران انجام دهند. این کار در قسمت تعیین آدرس تحویل صورت می گیرد. در این صورت باید در آدرس کد پستی را درج کرده و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال سفارش(که نمایش داده خواهد شد) انصراف خود را در قسمت پنل کاربری ثبت نماید. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورت تکرار چند باره لغو سفارش، عدم حضور در زمان مشخص شده و یا اطلاعات اشتباه در زمان ثیت سفارش، کافه بستنی دوپینگی حق لغو اشتراک کاربر را برای خود محفوظ می داند.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت کافه بستنی دوپینگی، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.